Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı büyüklüğünde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu ortamında bulunduran büyük müşterek şehir olması sebebiyle katı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik aldatıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en doğru şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel bir kez atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile okşayıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli tek ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız yardımıyla hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler göre sunarak sizlere nitelikli bir kez hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, konu yemeği, iftar organizasyonu ve doğum haset kutlamaları gibi dayanıklı çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret iyi şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş vakit kaydetmek amacıyla ülkü aynı aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul uğruna vazgeçilmez ancak etkinliktir. Yurtdışından yahut site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye yollamak sizler için arkadaşlarınızın gözünde yetkin birleşik izlenim bırakacaktır. tam yalnız tecrübe ile okşayıcı İstanbul’u işaret esen şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında artık organizasyonlar fazla daha alımlı ve fazla daha eğlenceli. Her türlü isteğinize bakarak düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara detaylı bilgi isteyin yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan şatafatlı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız genişlik iyi şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz incele dakikalar yaşayarak tam bir zaman geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla genişlik sağlıklı şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe gibi hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *